HECHT 154

akce

HECHT 154
Skladem
5 990 Kč s DPH
(4 950 Kč bez DPH)

Včetně PHE

Splátková kalkulačka

Našli jste lepší cenu?

Kontaktní formulářPro odeslání klikněte na druhé tlačítko:

BENZÍNOVÝ KŘOVINOŘEZ HECHT 154 2T

Popis: 

 

Robustní a výkonný motorový křovinořez se strunovou hlavou a kovovým kotoučem nejen pro náročnější uživatele.

 

Stroj je vybaven 2-taktním benzínovým motorem o výkonu 1,9 kW při 10000 ot./min se značkovým karburtorem Walbro, který si spolehlivě poradí i s hustším porostem. Díky kvalitnímu úhlovému převodu je výkon bezpečně a spolehlivě přenášen na žací ústrojí. Motor je vybaven systémem EASYSTART, který šetří obsluhu při startování stroje a prodlužuje životnost startéru. Pro snadnější startování za studena je motor také vybaven primerem (nastřikovačem paliva do karburátoru) a automatickým sytičem, který se následně sám přepne do provozní polohy.

 

Záběr sečení je 25,5/43 cm dle použitého nástroje - stroj je vybaven kvalitním tříramenným kovovým kotoučem a dvoustrunovou poloautomatickou hlavou s odřezávačem struny – je-li struna moc krátká, stačí roztočenou strunovou hlavou poklepat o zem a struna se automaticky prodlouží. Odřezávač ji pak automaticky upraví na potřebnou délku. Během sečení tedy nemusíte neustále ručně strunu prodlužovat.

 

Pro pohodlné a bezpečné držení při práci jsou madla rukojeti ergonomicky tvarovaná a opatřená protiskluzovou vrstvou, spínač plynu je také vybaven pojistkou. Celá dokonale odpružená rukojeť se dá pomocí rychloupínacího šroubu snadno a rychle jednoduše nastavit do optimálního úhlu dle postavy uživatele. Díky pevnému a nastavitelnému dvouramennímu popruhu pro zavěšení je práce s křovinořezem příjemná a zbytečně nevysiluje.

 

Hmotnost křovinořezu je 8,7 kg bez nástroje a krytu. Součástí balení je také drobné nářadí pro výměnu kovového kotouče a strunové hlavy a odměrka na míchání benzínu a oleje.

Parametry

Dělitelná hřídel Ne
Síla struny 2,4 mm
Hmotnost 8,7 kg
Motor Hecht 2-taktní
Obsah motoru 52 cm3
Pracovní záběr 25,5 / 43 cm
Výkon 2,6 HP
Typ pohonu Spalovací benzínový motor

NA TOTO ZBOŽÍ PROVÁDÍME VLASTNÍ AUTORIZOVANÝ SERVIS

 

 

Jsme na Facebooku

Odebírejte novinky

zapište se do formuláře níže

Webové stránky vytvořil Acceler