Garmin Nuvi 765T Navigace

akce

výprodej

Garmin Nuvi 765T Navigace
Skladem
7 999 Kč s DPH
(6 611 Kč bez DPH)

Včetně PHE

Splátková kalkulačka

Našli jste lepší cenu?

Kontaktní formulářInformace o ochraně osobních údajů

Pro odeslání klikněte na druhé tlačítko:

GPS navigave GARMIN NUVI 765T

Technická specifikace:


Garmin nuvi 765T patří mezi nejvyšší řadu navigací značky Garmin. Kromě všech vyspělých navigačních funkcí, mezi které patří například zobrazení zástavby ve 3D, včetně Prahy, realistické fotonáhledy na složité křižovatky, asistent řazení do jízdních pruhů nebo aktivní stojánek s integrovaným napájením nabízí Garmin nüvi 765T velkou vnitřní paměť (4 GB) s předehranými mapami 42 zemí evropského kontinentu, včetně 60 denní garance aktuálních navigačních map (do 60 dnů od prvního použití navigace je k dispozici na stažení aktuální mapa Evropy zdarma) na my.garmin.com. Navíc v ceně uliční a turistická mapa ČR Atlas CR, Topo Czech a Adresy CR.
Garmin nuvi 765T je vybaven unikátním automobilovým stojánkem s integrovaným napájením, díky kterému je instalace nebo sejmutí přístroje z vozu otázkou jedné vteřiny. Navigace se po vložení do napájeného stojánku navíc automaticky zapne a při sejmutí přístroje ze stojánku si navigace automaticky zapamatuje místo parkování pro případné zpětné dohledání. Po odpojení navigace ze stojánku se navíc přístroj (pokud jej nechcete použít pro pěší navigaci) automaticky po 30 vteřinách vypne. Napájené stojánky redukují počet volně ležících kabelů na palubní desce (nebo podlaze) automobilu, při instalaci přístroje není nutné samostatně do přístroje připojovat napájecí kabel.
Garmin nuvi 765T využívá vysoce citlivý GPS přijímač, který je schopen přijímat družiicový signál i v místech s minimálním výhledem na oblohu (městská zástavba, lesy). Kromě vysoké citlivosti přijímače využívá navigace funkci HotFix, která urychluje vyhledávání družic při zapnutí přístroje.
Model Nüvi 765T je určen do automobilu. Díky kompaktním rozměrům a dostatečné výdrži na baterie je ale použitelný i pro kratší výlety do přírody. Pro plnohodnotné využití navigace mimo automobil je v balení Nüvi 765T obsažena turistická mapa ČR, která obsahuje podrobné navigační mapy nejen s plným zákresem uliční a silniční sítě ČR, ale i s turistickými detaily mimo silniční síť, včetně barevně značených turistických tras a cyklotras - Atlas ČR, Adresy v ČR (navigace na Vámi zvolené popisné číslo domu) a Topo Czech.
Pokud plánujete cestu do neznámých míst, můžete využít funkce tzv. fotonavigace, která umožňuje do navigace dohrát fotografie ze serveru Panoramio.com, u kterých se můžete nechat navigovat na místa jejich pořízení. Funkce je vhodná např. pro cestování na dovolené, kdy pomocí serveru Panoramio.com získáte tipy na zajímavá místa v okolí plánované trasy.
V nouzových situacích pomůže funkce Where Am I? (Kde se nacházím?), která pomůže jedním dotykem displeje najít nejbližší adresu, policejní stanici, nemocnici, čerpací stanici nebo například asistenční službu.
Při dopravní zácpě oceníte přijímač dopravních informací RDS TMC, který je integrovaný v automobilovém napájecím kabelu navigace. Pomocí aktuálních dopravních informací získáte přehled o dopravní zátěži v okolí místa, kde se pohybujete, nebo v okolí plánované trasy. Jako nedílnou součástí navigačního displeje je zobrazení povolené rychlosti na daném úseku (zejména v zahraničí tedy nemusíte přemýšlet, jaká je povolená rychlost ve městě, na okresní silnici nebo na dálnici).
Mezi další, doplňkové funkce navigace patří integrované Bluetooth hands free s identifikací volajícího na displeji navigace a možností připojení externího mikrofonu do stojánku pro docílení čistšího hovoru při vyšších rychlostech. FM Transmitter umožňuje bezdrátový přenos zvuku z těla navigace do vestavěných reproduktorů automobilu (navigace vysílá slabé rozhlasové vlny s možností volby frekvence vysílání). Mezi multimediálními funkcemi najdete též MP3 přehrávač, čtení audio knih Audible.com nebo prohlížeč fotografií.
Při orientaci na cestě pomůže asistent řazení do správného jízdního pruhu, 3D zobrazení budov, křižovatek v mapě nebo fotorealistické náhledy na vybrané složité křižovatky,předehrané databáze policejních radarů a kamer (vybrané země).
Garmin nuvi 765T je doplněno o slot na standardní paměťové karty typu SD s možností rozšíření vnitřní paměti o dodatečnou paměť.
I přes širokou škálu nabízených funkcí zůstává jednou z hlavních předností značky Garmin jednoduché menu, intuitivní ovládání s on-line nápovědou na displeji.
Mapy obsažené v paměti navigace: 42 zemí Evropy.

Dotyková obrazovka 
Výběr klávesnice (Qwerty/ABC) 
Vysoce-citlivý přijímač 
Hlasová navigace 
Hlásí názvy ulic 
3D zobrazení mapy 
3D zobrazení budov 
Asistent jízdních pruhů 
Automatické řazení bodů 
Automatický přepočet trasy 
Nastavení výpočtu trasy 
Nastavení omezení na trase 
Bezdrátové připojení Bluetooth® 
FM dopravní informace - kompatibilita 
GTM™ přijímač dop. inf. v dodávce 
Funkce "Kde se nacházím?" 
Garmin Locate™ (uložení pozice auta) 
Možnost přidat body zájmu 
Garmin Garage™ (změna ikony vozidla) 
Fotonavigace 
Prohlížeč obrázků 
MP3 přehrávač 
Přehrávač zvuk. knih 
FM vysílač 
Sluchátkový audio výstup 
Světový čas, konvertor měny a jednotek 
Garmin Lock™ (funkce proti krádeži) 

Opravdu skaldem poslední kus česká distribuce

Webové stránky vytvořil Acceler

Při poskytování služeb nám pomáhají cookies. Používáním webu s tím vyjadřujete souhlas.

SouhlasímVíce informací