Volejte +420 739 029 479

SERVIS+420 605 273 941

ESHOP S VÝDEJNÍM MÍSTEM V PROVOZU

Benzínová sekačka AL-KO Highline 46.6 SP-B Plus

Benzínová sekačka AL-KO Highline 46.6 SP-B Plus
4003718354201
Highline

Zboží se již neprodává.

Popis Popis

Popis

  • Pohodlné centrální nastavení výšky sečení
  • Motor s výrazně nižší spotřebou oleje
  • Velká XL kola pro snadný pohyb v trávě
  • Ergonomicky tvarované madlo
  • Jednorychlostní pohon kol

Vysoký stupeň inovací a moderní design. To vše v sobě spojují sekačky řady Highline a jsou proto Vaším ideálním partnerem v péči o trávník.


Benzínová sekačka 46.6 SP-B PLUS Highline

Moderní a komfortní, tak se prezentuje benzínová rotační sekačka 46.6 SP-B PLUS Highline od firmy AL-KO. Vyvinuta v Německu a vyrobena v Rakousku nabízí tato sekačka nejvyšší kvalitu. Díky modernímu designu se neztratí v žádné zahradě. Díky kvalitním komponentům a použitým materiálům je zaručena dlouhá životnost sekačky. Se sekačkou řady „Highline" se stane sečení trávy radostí.


Technické detaily 46.6 SP-B PLUS Highline

S šířkou záběru 46 cm se 46.6 SP-B PLUS Highline postará bez problémů o efektivní posečení středně velkých travnatých ploch - až do velikosti ca 1400 m². Pomocí centrálního nastavení výšky sečení jednoduše jednou pákou nastavíte výšku v rozsahu 30 - 80 mm. Benzínový motor značky Briggs&Stratton o výkonu 2,4 KW nabízí mimořádně vysokou účinnost, která se projeví vyšším výkonem a nižší spotřebou paliva. Spolu s velkými XL koly se postará o bezproblémové a pohodlné posečení Vaší zahrady. Díky funkci 3v1 umí tato sekačka kromě posečení a sběru do koše také mulčování. Komfort obsluhy dále zvyšují ergonomicky tvarované madlo a jednorychlostní pohon kol. O efektivní naplnění koše se postará extra vysoký vyhazovací otvor sekačky s technologií MaxAirflow spolu s velkým sběrným košem o objemu 70 l s ukazatelem stavu naplnění. Díky optimálnímu naplnění koše je jeho kapacita plně využita a tím je třeba méně často zastavovat práci kvůli jeho vyprázdnění.


Benzínová sekačka 46.6 SP-B PLUS Highline Kde koupit & Alternativy

Benzínovou sekačku 46.6 SP-B PLUS Highline můžete koupit přímo v našem Webshopu nebo u našich prodejců. 46.6 SP-B PLUS Highline je efektivní pomocník pro Vaší zahradu. Pokud sháníte sekačku s větším záběrem, můžeme Vám doporučit například model 51.6 SP-B PLUS.

Napište si o více informací!

Informace o ochraně osobních údajů

Zpráva bude odeslána na náš e-mail, odpovíme Vám nejpozději do 2 pracovních dnů. Většinou to ale bývá do pár hodin.