Objednávky: 739 029 479

SERVIS: 605 273 941

DFN26422W MYČKA 60CM BEKO

DFN26422W MYČKA 60CM BEKO
8690842132537
BEKO
51,2 kg

Zboží se již neprodává.

Popis Popis

Popis

Myčka na 14 sad nádobí

Energetická třída E
Spotřeba el. energie 95 kwh/100 cyklů
Spotřeba vody 9,5 l
Hlučnost 46 dB
6+1 programů: Auto program, Předmytí, Mini 30, Eco 50, Quick Shine, Intensive 70, + Inner Clean na čištění myčky
6 teplot
Odložený start 0,5-24 hod
Turbo sušení

ProSmart™ invertorový motor se zárukou 10 let - Oproti klasickému motoru má tišší provoz, spotřebuje méně elektřiny a jeho dlouhá životnost zaručuje spolehlivý provoz myčky po několik let.

AquaIntense® rameno - AquaIntense® je součástí spodního mycího ramene. Je vybavené dalšími tryskami, ale s vyšším tlakem vody. Díky nim dokáže dobře odstranit i připečené zbytky v pekáči a zaschlé jídlo na stěnách hrnce. Bez předmývaní, bez drhnutí.

Příborová zásuvka - poskytuje dostatek prostoru pro rozložení příborů a drobného nádobí a je vybavená i vlastním sprchováním. Díky příhrádce lze pak vyjmout koš na příbory ze spodního koše a získat další místo pro velké kusy nádobí.

Koš Acrobat - Koš Acrobat lze nastavit do tří různých výšek i ve chvíli, když je plný nádobí. Pomocí zmáčknutí klapky na každé straně uvolníte aretaci koše a můžete jej posunout nahoru a dolů.

Quick&Clean™ / Quick&Shine™ - Umyto a usušeno za 58 minut - Plnohodnotný program myčky Beko dokáže umýt a usušit plnou náplň myčky za 58 minut. Není potřeba dělat žádné kompromisy mezi množstvím špinavého nádobí a délkou mytí. Rychlý program myje horkou vodou i suší, takže je nádobí do hodiny připravené.

GlassShield® - Technologie GlassShield® zajišťuje oplach nádobí nezměkčenou vodou, což prodlužuje životnost skla a zamezuje jeho korozi.

InnerClean program - Speciálně uzpůsobený program pro čištění myčky odstraní veškeré nečistoty a jeho pravidelné použití prodlouží životnost myčky.

Fast+ funkce - Pokud spěcháte, zkraťte si zvolený program. Funkce Fast+ dokáže zrychlit mycí program až trojnásobně.

Rozměry
Výška : 85 cm
Šířka : 60 cm
Hloubka : 60 cm

Brva : bílá

Napište si o více informací!

Informace o ochraně osobních údajů

Zpráva bude odeslána na náš e-mail, odpovíme Vám nejpozději do 2 pracovních dnů. Většinou to ale bývá do pár hodin.