Objednávky: 739 029 479

SERVIS Okres Náchod : 605 273 941

                Okres Trutnov 605 273 941

G915 Lightspeed WL KBD US INTL LOGITECH

G915 Lightspeed WL KBD US INTL LOGITECH
Skladem
5099206080638
LOGITECH
1,66 kg
původně 0 Kč
5 561 Kč bez DPH
6 729 Kč
vč. DPH

Kalkulačka splátek

Popis Popis

Popis

Klávesnice G915,průlom v designu a technologii,disponuje profesionální bezdrátovou technologií LIGHTSPEED,pokročilým podsvícením LIGHTSYNC RGB,a vysoce výkonnými nízkoprofilovými mechanickými spínači. Klávesnice G915,pečlivě zhotovená z prvotřídních materiálů,se vyznačuje sofistikovaným designem s bezkonkurenčním vzhledem,odolností a výkonností. Seznamte se s klávesnicí G915 LIGHTSPEED a hrajte v novém rozměru.

Bezdrátová technologie LIGHTSPEED
Klávesnice G915 disponuje profesionálním bezdrátovým připojením LIGHTSPEED,které přináší ultrarychlou bezdrátovou výkonnost 1 ms. Jedná se o stejnou bezdrátovou technologii,na kterou se v soutěžích spoléhají profesionálové e-sportu po celém světě. Klávesnice G915 je navíc plně funkční i po připojení prostřednictvím USB,takže ji můžete nabíjet a souběžně hrát.
Neuvěřitelně tenká
Klávesnice G915 představuje průlom v technologii a designu. Klávesnice G915,pečlivě zhotovená z prvotřídních materiálů,je neuvěřitelně decentní,neskutečně tenká a zkonstruovaná s nekompromisním cílem nejvyšší výkonnosti a špičkových funkcí. Odolná,pohodlná a připravená pro intenzivní herní akce - G915 je skutečně novou generací herních mechanických klávesnicí.
Lightsync RGB
Klávesnice G915 disponuje inteligentní technologií LIGHTSYNC RGB pro plně přizpůsobitelné podsvícení jednotlivých kláves z palety přibližně 16,8 mil. barev. Vytvořte si vlastní animace nebo si vyberte z předvolených efektů pro co nejpůsobivější podsvícení RGB. Sjednoťte motiv,vylepšete herní styl a rozšiřte svou herní sestavu prostřednictvím klávesnice.
Dokonalé ovládání
Elegantní a sofistikovaná klávesnice G915 přináší cíleně vysokou výkonnost a efektivitu se všemi funkcemi potřebnými pro dokonalé ovládání - například programovatelné klávesy G-key a integrované profily. Přeměňte klávesnici G915 na řídicí centrum svého PC.
Pozoruhodná životnost baterie
Vychutnejte si hodiny nepřerušovaného hraní na jediné nabití. Indikátor baterie na klávesnici a Logitech G HUB vás upozorní,když nabití baterie poklesne pod 15 procent. Úplné nabití trvá pouhé tři hodiny. Nepřestávejte hrát ani po připojení a nabíjení baterie prostřednictvím kabelu mikro USB.
Připojení k více zařízením
Připojte se pomocí bezdrátové technologie LIGHTSPEED a získejte ultrarychlou frekvenci odezvy 1 ms nebo se připojte k jinému zařízení stiskem tlačítka využitím připojení Bluetooth. Přepínejte mezi vysoce výkonným bezdrátovým připojením LIGHTSPEED prostřednictvím přijímače USB a připojením Bluetooth - snadno a rychle.
Speciální ovládací prvky pro média
Integrované ovládací prvky pro média máte na dosah ruky. Speciální ovládací prvky umožňují rychlou regulaci hlasitosti,přehrávání/pozastavení,přeskakování hudby nebo videí,a ztlumení zvuku během okamžiku.


Podsvícení LIGHTSYNC
Rozhraní USB,Bluetooth,LIGHTSPEED
Bezdrátový přijímač Přijímač Logitech LIGHTSPEED
Lokalizace a rozložení QWERTY US mezinárodní
Funkce horkých kláves Multimédia,programovatelný,hlasitost,tlačítka pro makra,G-Key
Číselná klávesnice
Hraní
Typ spínače GL Tactile
Barva Černá
Rozměry (ŠxHxV) 47.5 cm x 15 cm x 2.2 cm
Váha 1.025 kg

Napište si o více informací!

Informace o ochraně osobních údajů

Zpráva bude odeslána na náš e-mail, odpovíme Vám nejpozději do 2 pracovních dnů. Většinou to ale bývá do pár hodin.