Objednávky: 739 029 479

SERVIS Okres Náchod : 605 273 941

                Okres Trutnov 605 273 941

GO-SW-8G/E 8-Port Desktop switch D-LINK

GO-SW-8G/E 8-Port Desktop switch D-LINK
Skladem
790069365690
D-LINK
0,28 kg
původně 0 Kč
454 Kč bez DPH
549 Kč
vč. DPH
Popis Popis

Popis

Gigabitový switch GO-SW-8G s 8 porty nabízí malým/domácím kancelářím (SOHO) a malým/středním firmám ekonomický způsob využití výhod větší šířky pásma Gigabit Ethernetu. Je vybaven gigabitovými porty pro snadné rozšíření vaší dosavadní sítě a rychlý přechod na gigabitovou konektivitu.

Připojte všechna zařízení gigabitovou rychlostí
Rozšiřte vaši kabelovou domácí síť pomocí gigabitového switche GO-SW-8G s 8 porty. Připojením GO-SW-8G k routeru získáte možnost připojit k síti až sedum dalších počítačů gigabitovou rychlostí. Můžete přidat také jiná zařízení, například herní konzolu, tiskárnu, tiskový server, síťové úložiště dat (NAS) nebo síťovou kameru.

Kompaktní design
Tento switch je velmi malý, takže se vejde prakticky všude. Jeho napájecí konektor a síťové porty jsou umístěny vzadu, takže síťové kabely na stole nijak nepřekáží.

Snadné vytvoření vysokorychlostní sítě
GO-SW-8G má Gigabit Ethernet porty s funkcí Auto Sensing. Každý port má vpředu umístěný LED indikátor pro rychlé zjištění stavu a aktivity přenosové linky. Switch podporuje také funkci Auto MDI/MDIX, abyste mohli připojit každý port přímo k serveru, hubu, routeru nebo switchi bez ohledu na to, zda máte ethernetový kabel s kříženými nebo nekříženými páry kroucených vodičů.

Snadná Plug and Play instalace
GO-SW-8G je zařízení typu plug-and-play, což znamená, že ho nemusíte nijak nastavovat. Instalace je proto snadná a bezproblémová. Můžete k němu okamžitě jednoduše připojit několik počítačů a sdílet soubory, hudbu a videa v celé domácí nebo kancelářské síti a dokonce vytvořit herní prostředí pro souboj několika hráčů.

Ekologická technologie D-Link Green
Gigabitový switch GO-SW-8G s 8 porty je součástí nové řady zařízení D-Link pro malé a domácí kanceláře, která přináší úsporu energie, snížení produkce tepla a delší životnost produktu bez omezení jeho výkonu nebo funkčnosti. Energeticky účinný napájecí adaptér (splňuje podmínky EnergyStar Level V), minimalizace použití škodlivých látek (splňuje standard RoHS) a recyklovatelný obal dělají z tohoto switche opravdu ekologicky šetrný produkt.


8 portů Gigabit LAN 10/100/1000BASE-T (RJ-45)
Auto Sensing
Auto MDI/MDIX
Protokol CSMA / CD
Přepínací kapacita 16 Gb/s
LED indikátor
- Porty - Linka/Aktivita/Rychlost
- napájení zařízení
Plug-and-play

Podpora standardu 802.3az (energeticky efektivní internet)
Tabulka MAC Address 8000

Rozměry 25x128x68 mm
Hmotnost 195 g

Napište si o více informací!

Informace o ochraně osobních údajů

Zpráva bude odeslána na náš e-mail, odpovíme Vám nejpozději do 2 pracovních dnů. Většinou to ale bývá do pár hodin.