Objednávky: 739 029 479, 605 273 941

SERVIS: 605 273 941

ESHOP S VÝDEJNÍM MÍSTEM V PROVOZU

Broumov a Police nad Metují  

MQ 3025 OMELETTE MIXÉR TYČOVÝ BRAUN

Výprodej
MQ 3025 OMELETTE MIXÉR TYČOVÝ BRAUN
8021098770608
BRAUN
1,451 kg

Zboží se již neprodává.

Popis Popis

Popis

Tyčový mixér

Maximálně účinné mixování bez rizika rozstřiku surovin. Abyste zůstali čistí Vy, i Vaše kuchyně.
Vyzkoušejte, jak jednoduché a rychlé je mixování s MultiQuick 3 a vyberte si ze široké škály příslušenství, které vám umožní připravit celou škálu chutných pokrmů – od nejjednodušších po kuchařsky náročné.

Se 700W motorem bude mixování hračkou
MultiQuick 3 prošel velkou obnovou a nyní nabízí 700W německý DC motor, který se vyznačuje svou tichostí během mixování. Tento motor současně zajistí kvalitní a jemné rozmixování i tvrdších a náročnějších surovin.

Extra přidaná čepel pro jemné rozmixování
Stejně jako nejvyšší řada MultiQuick 9 dopřává MultiQuick 3 technologii POWERBell PLUS. Tato technologie obsahuje extra přidanou čepel, která na jedno otočení zvládne umixovat daleko více surovin. Mixování je tak daleko rychlejší a efektivnější.

Mixování bez nepořádku? Ano, s technologií SPLASHControl
Díky speciálnímu tvaru mixovacího zvonu a pohybu čepele nedochází k vytváření víru a následnému rozstřiku surovin z mísy či nádoby. Bez jediné skvrnky tak zůstanete nejen Vy, ale také Vaše kuchyně.

Jednoduchá kontrola rychlosti jednou rukou
Ovládání rychlostí umožňuje technologie DualSpeed. K dispozici jsou 2 rychlosti, 1 a Turbo, když potřebujete suroviny zpracovat s maximálním výkonem a pohodlím. Pouhým stiskem.

Výměna příslušenství jedním kliknutím
Díky technologii EasyClick lze příslušenství vyměnit jedním kliknutím během chvilky. Ať už si vyberete jakékoliv příslušenství, výměna nezabere více než nepočítáte do tří.

Jedinečné příslušenství pro maximální kuchařské výsledky
Ať už hledáte do kuchyně praktické pomocníky nebo si chcete užít v kuchyni více kreativity a vykouzlit širokou škálu lahodných pokrmů můžete si u modelu MQ 3025 Omelette užít následujícího příslušenství: 350ml sekací nástavec na sekání bylinek, ořechů a tvrdých sýrů a 600ml plastová mixovací nádoba bez BPA, mixovací noha PowerBell PLUS a také nerezová šlehací metla.

Krátké shrnutí:
Jedinečné příslušenství pro maximální kuchařské výsledky. Ať už hledáte do kuchyně praktické pomocníky nebo si chcete užít v kuchyni více kreativity a vykouzlit širokou škálu lahodných pokrmů můžete si u modelu MQ 3025 Omelette užít následujícího příslušenství: 350ml sekací nástavec na sekání bylinek, ořechů a tvrdých sýrů a 600ml plastová mixovací nádoba bez BPA, mixovací noha PowerBell PLUS a také nerezová šlehací metla.

Napište si o více informací!

Informace o ochraně osobních údajů

Zpráva bude odeslána na náš e-mail, odpovíme Vám nejpozději do 2 pracovních dnů. Většinou to ale bývá do pár hodin.