Objednávky: 739 029 479

SERVIS Okres Náchod : 605 273 941

                Okres Trutnov 605 273 941

Playstation 5+Marvel's Spider-Man 2 SONY

Výprodej
Playstation 5+Marvel's Spider-Man 2 SONY
711719573302
SONY
4,5 kg

Zboží se již neprodává.

Popis Popis

Popis

Herní konzole + hra
SONY
Playstation 5 + Marvel's Spider-Man 2

Exkluzivně na Playstation 5

Užij si Marvel’s Spider-Man 2 s inovacemi konzole PS5. Zhoupni se na pavučině s adaptivními spouštěmi, hmatová odezva tě bude doprovázet při využívání nových symbiontských schopností Petera Parkera a vylepšených bioelektrických dovedností Milese Moralese.

Hmatová odezva: Pociť Spider-Manovu sílu! Citlivé vibrace bezdrátového ovladače DualSense přenesou symbiontské schopnosti Petera Parkera a bioelektrické schopnosti Milese Moralese až do konečků tvých prstů.

Adaptivní spouště: Ovládni akrobatické pohyby, prováděj strhující komba a zažij závratné vzrušení při houpání na pavučinách díky adaptivním spouštím bezdrátového ovladače DualSense.

Tempest 3D AudioTech: Ponoř se do prostředí marvelovského New Yorku, kde 3D prostorový zvuk vytváří jedinečné zvukové scenérie všude kolem tebe. Přesně rozeznávej zvuky pavučin, bioelektrických sil, rušné dopravy, reagujících Newyorčanů a nebezpečných nepřátelských útoků.

Ultrarychlý disk SSD: Zažij výkon konzole PlayStation 5 s bleskurychlým načítáním, které umožňuje téměř okamžité přepínání postav v různých částech města.

Ohromující grafika: Prozkoumej krásná a rušná nová prostředí, jako jsou čtvrti Queens a Brooklyn. New York od Marvelu v nich ožívá velkolepým způsobem.

Offline 1 hráč

Rozměry produktu (VxŠxH) 390 x 104 x 260 mm
Rozměry balení (VxŠxH) 426 x 469 x 174 mm
Hmotnost 4,5 Kg
Barva bílá

Balení obsahuje
Konzole PlayStation 5
Bezdrátový ovladač DualSense
Základna
Kabel HDMI
Síťový kabel AC
Kabel USB
Tištěné materiály
ASTRO’s PLAYROOM (Předinstalovaná hra. Může být potřeba provést aktualizaci systémového softwaru konzole PS5® na nejnovější verzi. Je nutné připojení k internetu.)
Poukázka na plnou hru Marvel’s Spider-Man 2

Napište si o více informací!

Informace o ochraně osobních údajů

Zpráva bude odeslána na náš e-mail, odpovíme Vám nejpozději do 2 pracovních dnů. Většinou to ale bývá do pár hodin.