Objednávky: 739 029 479

SERVIS Okres Náchod : 605 273 941

                Okres Trutnov 605 273 941

RH20C0WO TYČOVÝ VYSAVAČ SV. ŠEDÁ ROWENTA

RH20C0WO TYČOVÝ VYSAVAČ SV. ŠEDÁ ROWENTA
Skladem
3221616093973
ROWENTA
4,995 kg
původně 0 Kč
5 826 Kč bez DPH
7 049 Kč
vč. DPH

Kalkulačka splátek

Popis Popis

Popis

Tyčový vysavač
RH20C0WO

VYSOKÝ VÝKON:
Bezdrátový vysavač nabízí silný sací výkon až 100 air wattů* pro maximální účinnost a vyjímatelnou baterii s provozní dobou až 45 minut** (*při použití funkce boost **při použití ručního vysavače ve výkonném režimu Eco), ULTRA LEHKÝ Štíhlý a kompaktní design pro snadný úklid - váha ručního vysavače je pouze 1,1 kg a celý přístroj váží pouze 2 kg.

VYSÁVÁNÍ A VYTÍRÁNÍ SOUČASNĚ:
Skraťte si úklid na polovinu díky účinnému vytírani a vysávání zároveň. Kompaktní hubice AQUA má možnost zastavení vody, když zrovna potřebujete úklid přerušit.

AUTOMATICKÉ NASTAVENÍ VÝKONU DLE TYPU PODLAHY:
Vysavač je vybaven inteligentní funkcí AUTO, která automaticky rozpozná typ vysávaného povrchu včetně nečistot. Nemusíte se tedy o nic starat, přístroj sám zvolí ideální výkon pro dosažení nejlepšího výsledku. Zároveň tím šetříte svou peněženku i naši planetu, protože vysavač spotřebuje jen tolik energie, kolik skutečně potřebuje, a nebudete ho muset tak často nabíjet. Automatický režim také dokáže rozpoznat délku vlasu vysávaného koberce a kromě výkonu upraví i otáčení kartáče, aby byl koberec vysát co nejlépe a kartáč se nezasekával.

OPRAVITELNOST PO DOBU 15 LET:
Nízké náklady, rychlé doručení z 6200 servisních středisek po celém světě v rámci našeho závazku přispět k ochraně životního prostředí a snížit tvorbu odpadu.

DOSÁHNĚTE NA NEDOSAŽITELNÉ:
Ohebná trubice Flex umožní dosáhnout hluboko pod nízký nábytek pro snadný úklid bez ohýbání, s univerzální hlavicí Deep Power s LED osvětlením pro odhalování prachu v tmavých místech a pro čištění všech podlah bez kompromisů.

EFEKTIVITA NA DOSAH:
Chytrý kontrolní displej zobrazuje zbývající provozní dobu baterie a upozorňuje na nutnost výměny filtru a zpřístupňuje nastavení výkonu včetně tlačítka maximálního výkonu Boost, HYGIENA A FILTRACE: Pokročilý systém HEPA filtrace, který zachytí až 99,9% jemného prachu, alergenů a chuchvalců prachu a zajišťuje dlouhodobé zdravější vzduch v domácnosti.

Napište si o více informací!

Informace o ochraně osobních údajů

Zpráva bude odeslána na náš e-mail, odpovíme Vám nejpozději do 2 pracovních dnů. Většinou to ale bývá do pár hodin.