Objednávky: 739 029 479

SERVIS Okres Náchod : 605 273 941

                Okres Trutnov 605 273 941

RH6837WO TYČOVÝ VYSAVAČ ROWENTA

Výprodej
RH6837WO TYČOVÝ VYSAVAČ ROWENTA
Skladem
3221616018860
ROWENTA
5 kg
původně 0 Kč
3 305 Kč bez DPH
3 999 Kč
vč. DPH

Kalkulačka splátek

Popis Popis

Popis

BEZDRÁTOVÉ ČIŠTĚNÍ: Objevte bezdrátový tyčový vysavač Rowenta X-PERT 6.60, chytré řešení úklidu se snadnou obsluhou.
RYCHLÉ A ÚČINNÉ ČIŠTĚNÍ: Motorizovaná kartáčová hlavice s LED nabízí snadné nastavení - automatickou rychlost Eko a Povrch a tlačítko intenzivního výkonu BOOST pro snadný a rychlý úklid., AŽ 45 MINUT VOLNÉHO POHYBU: 18V zásuvná a vyjmutelná baterie zajišťuje vysoký sací výkon až po dobu 45 minut - pro kompletní jednorázový úklid
ČIŠTĚNÍ BEZ NÁMAHY: Jednoduchá technologie ve štíhlém a lehkém designu (hmotnost ručního vysavače: 1,4 kg) nabízí bezdrátový úklid v naprostém pohodlí
OPRAVITELNÝ VÝROBEK: Výrobek opravitelný po dobu 10 let v 6 500 opravárenských centrech po celém světě. Toto je součást našeho úsilí pomáhat chránit životní prostředí a pomáhat snižovat množství odpadu.
SVOBODA POHYBU: Bezdrátový vysavač s polohou Stop&Go, díky které už nemusíte pokládat trubici na zem, když vysáváte nábytek ručním vysavačem, trubice a kartáč umí stát samostatně.
SNADNÁ ÚDRŽBA: Bezdrátový vysavač se snadno vyprazdnitelnou nádobou na prach. Všechny díly lze omýt vodou, aby byl váš přístroj dokonale čistý a poskytoval dlouhotrvající výkonnost.
PRAKTICKÉ PŘÍSLUŠENSTVÍ: Štěrbinová hlavice pro těžko dostupná místa, kartáč na pohovky k hloubkovému vysávání postelí a pohovek, dva integrované jemné kartáče pro vysávání povrchů bez zanechání škrábanců a základna na zeď k nabíjení a uskladnění produktu..

Napište si o více informací!

Informace o ochraně osobních údajů

Zpráva bude odeslána na náš e-mail, odpovíme Vám nejpozději do 2 pracovních dnů. Většinou to ale bývá do pár hodin.