Objednávky: 739 029 479

SERVIS Okres Náchod : 605 273 941

                Okres Trutnov 605 273 941

ST10624 BEZD.DÁVKOVAČ PĚNY SIMPLEHUMAN

ST10624 BEZD.DÁVKOVAČ PĚNY SIMPLEHUMAN
Skladem
838810023687
SIMPLEHUMAN
0,75 kg
původně 0 Kč
1 649 Kč bez DPH
1 995 Kč
vč. DPH
Popis Popis

Popis

Nejluxusnější způsob, jak si umýt ruce. Bezdotykový, žádné bakterie a šmouhy nemají šanci. Rychlý a přesný senzor pohybu spustí provzdušňovací membránu dávkovače, aby vydal to pravé množství husté, krémové mýdlové pěny. Pro menší množství pěny přiložte ruku co nejblíž k senzoru. Pro větší množství dejte ruku níže pod senzor. Dávkovač je voděodolný pro snadné čištění.
Vložit náhradní náplň je jednoduché – pouze vyjměte prázdnou nádobku a vložte novou plnou. Dobíjecí – jedno nabití vydrží až 3 měsíce. Součástí balení nového dávkovače pěny je vzorek mýdlové pěny s vůní mandarinky a nádobka náhradní náplně.

Bez dotyku. Bez virů a bakterií
Náš bezdotykový dávkovač je dokonalým nástrojem pro mytí rukou, přesně dávkuje mýdlo i dezinfekci pomocí senzoru a zabraňuje tak šíření choroboplodných zárodků.

Přesné dávkování, dokonalá pěna
Naše patentované čerpadlo se vzduchovou indukcí je speciálně vyrobeno tak, aby do mýdla vpustilo to správné množství mikro bublinek, a tvořila se tak stále stejně bohatá, hustá, krémová pěna.

Ideální pro celou rodinu
Je jedno, jestli jsou Vaše ruce malé nebo velké, náš dávkovač umožňuje vydávat různá množství mýdlové pěny. Každý člen rodiny si tak může zvolit, kolik mýdla potřebuje - pokud málo, stačí přiblížit ruku co nejvíc k senzoru, pokud více, ruku je třeba dát níže pod senzor.

Vždy zářivě čistý
Díky voděodolnosti IP66, můžete dávkovač bez obav oplachovat pod tekoucí vodou, aby stále vypadal jako nový.

Jednoduché nabíjení
Nadzvedněte víčko dávkovače pro snadný přístup k nabíjecímu výstupu – jedno nabití vydrží až 3 měsíce.

Používejte své oblíbené pěnové mýdlo
Opakovaně použitelná nádobka Vám umožní do dávkovače doplnit své oblíbené mýdlo od Simplehuman. Vybrat si můžete s vůní levandule, mandarinky, okurky, spring water nebo neparfémované.

Napište si o více informací!

Informace o ochraně osobních údajů

Zpráva bude odeslána na náš e-mail, odpovíme Vám nejpozději do 2 pracovních dnů. Většinou to ale bývá do pár hodin.