Objednávky: 739 029 479

SERVIS Okres Náchod : 605 273 941

                Okres Trutnov 605 273 941

ST1500 BEZD. DÁVKOVAČ PROFI SIMPLEHUMAN

ST1500 BEZD. DÁVKOVAČ PROFI SIMPLEHUMAN
Skladem
30838810024852
SIMPLEHUMAN
1,4 kg
původně 0 Kč
4 128 Kč bez DPH
4 995 Kč
vč. DPH

Kalkulačka splátek

Popis Popis

Popis

Náš senzorový bezdotykový dávkovač MAX je přímo konstruován pro firmy a obchody, ale je ideální také pro rušné domácnosti. Kdokoli si snadno umyje ruce mýdlem nebo dezinfekčním prostředkem, aniž by po sobě zanechal jakékoli bakterie a udržuje je tak čisté a bezpečné. Má speciální pumpu odolnou proti ucpání, která zajišťuje přesný a konzistentní průtok, a silikonový ventil zabraňuje nechtěnému odkapávání. Pro male množství mýdla přiložte ruku blíže k senzoru, pro více níže pod senzor. Jeho bezpečnostní víko lze otevřít a znovu naplnit pouze pomocí přiloženého nástroje, zatímco velký otvor umožňuje rychlé a snadné plnění. Je napájen čtyřmi bateriemi D-cell, které vydrží až na 1 rok používání. Bezdotykový dávkovač MAX je dodáván s 946ml dezinfekčního prostředku bez vůně a volitelným držákem na zeď (šrouby jsou součástí balení), takže jej můžete namontovat na stěnu i položit na stůl. Jeho elegantní design vylepšuje a povznáší jakékoli okolí.

Bez dotyku, bez bakterií
Náš senzorový dávkovač Max je dokonalým nástrojem pro čištění rukou, dávkování mýdla a dezinfekce, bez dotyku, aby se zabránilo šíření choroboplodných zárodků.

Extra velký dávkovač zvyklý na pořádný zápřah
Dávkovač je extra velký, a proto se hodí do firem s rušným provozem nebo do početných domácností. Je navržen tak, aby nepotřeboval vaši pozornost častěji, než je nutné. Naplněný dávkovač vydá více než 300 dávek mýdla a není tedy potřeba jeho časté doplňování. S nabíjením si také nemusíte dělat starosti. Čtyři D-článkové baterie vydrží až rok provozu.

Žádné falešné spouštění senzoru
Dávkovač je opatřen inteligentní senzorovou technologií, která se učí ze svého okolí. Ignoruje nepohyblivé předměty a rozpozná i šmouhy na čočce senzoru. Tím zabraňuje falešnému spouštění, takže si nemusíte dělat starosti zbytečnými kapkami mýdla nebo desinfekce.

Rychlý, přesný a dokonale odolný proti ucpání
Ruce si myjeme několikrát denně a tak se hodí každé zefektivnění této činnosti. V dávkovači Simplehuman je uloženo výkonné čerpadlo, které protlačuje mýdlo vzduchotěsnou hadičkou a brání tím jejímu ucpání. Během zlomku vteřiny plynule nadávkuje vaše oblíbené mýdlo, nebo dezinfekci, a vy se nemusíte obávat zdlouhavého čekání.

Variabilní dávkování
Dávkovače Simplehuman myslí i na to, že malé dětské ručičky nepotřebují tolik mýdla nebo desinfekce jako ruce dospělého. Pokud chcete nadávkovat méně prostředku, stačí přiložit ruku blíž k dávkovači. Chcete-li naopak více, dlaň necháte od senzoru dál. Takže už žádné plýtvání mýdlem, když jej zrovna potřebujete jen trochu.

Bezpečné a snadné doplňování
Speciální přiložený nástroj umožňuje sejmutí víka, které je odolné proti neoprávněné manipulaci. Díky širokému otvoru ve tvaru trychtýře je doplňování hračkou, takže nepokapete vše kolem a využijete 100 % náhradní náplně.

Perfektní desinfekce
Simplehuman vyrábí také kvalitní desinfekci a mýdla přímo do svých dávkovačů. Maji optimální konzistenci pro senzorové dávkovače a praktické balení zaručující pohodlné plnění. Dezinfekční prostředek Simplehuman okamžitě zneškodní 99,99 % choroboplodných zárodků. Mýdla neobsahují parabeny a konzervanty, proto jsou šetrná k pokožce i přírodě

Napište si o více informací!

Informace o ochraně osobních údajů

Zpráva bude odeslána na náš e-mail, odpovíme Vám nejpozději do 2 pracovních dnů. Většinou to ale bývá do pár hodin.