Objednávky: 739 029 479

SERVIS Okres Náchod : 605 273 941

                Okres Trutnov 605 273 941

ST3052 KOSM.ZRCÁTKO TOUCH SIMPLEHUMAN

ST3052 KOSM.ZRCÁTKO TOUCH SIMPLEHUMAN
Skladem
838810024196
SIMPLEHUMAN
2,1 kg
původně 0 Kč
5 281 Kč bez DPH
6 390 Kč
vč. DPH

Kalkulačka splátek

Popis Popis

Popis

S nejnovějším zrcátkem Dual Light v nerezové oceli bude váš make-up vždy bezchybný. Ať už se potřebujete nalíčit přes den do práce nebo se chystáte večer do divadla. Díky přepínání denního a nočního světla si můžete před cestou zkontrolovat, jak vypadáte v tlumeném světle. Tru-lux LED osvětlení přesně simuluje denní světlo, a tak vaše tvář bude bez jediné chyby, ať už jsou okolní světelné podmínky jakékoliv. Světlo se automaticky rozsvítí, jakmile k němu přiblížíte tvář. Navíc je bezšňůrové a dobíjecí – 1x nabití vydrží až na 5 týdnů.

Spatřete se v tom nejlepším světle
Při špatném světle je úprava make-upu zrádná. Náš světelný systém TRU-LUX dokonale napodobuje barevnou škálu přirozeného denního světla, uvidíte tak každý detail a budete si jistá, že Váš make-up je vždy bezchybný.

Technologie TRU-LUX
Patentované mikro reflektory uvnitř obvodového světla zrcátka vyzařují světlo rovnoměrně – nedochází k úbytkům světla nebo přesvícení – zatímco LED světla dávají celé barevné spektrum, pro zobrazení každého detailu, každé drobnosti.

Chytrý senzor
Zrcátko se automaticky rozsvítí, když se k němu přiblíží vaše tvář - nemusíte se dotýkat žádných tlačítek. Následně se opět samo zhasne.

Nastavení jasu pouhým dotykem
Rychlé a jednoduché upravení jasu v plynulém rozmezí od 100 luxů do 800 luxů.

Duální nastavení barvy světla
Zkontrolujte svůj make-up při nastavení plného denního světla nebo při nastavení světla svíček. Jednduše podle toho, pro jakou příležitost a denní dobu se líčíte.

Maximální přizpůsobení
Všechna naše kosmetická zrcátka se sensorem jsou vyrobena tak, aby se Vám mohla maximálně přizpůsobit. Zrcátko si můžete libovolně upravit do výšky a mnoha úhlů pro váš absolutní komfort. Navíc je velmi stabilní ale i lehké, abyste ho mohli v případě potřeby snadno přenést na jiné místo.

Bezdrátové a dobíjecí
Akumulátor se nabíjí snadno pomocí USB-C kabelu. Zrcátko po plném nabití vydrží až 5 týdnů provozu (při každodenním používání).

Napište si o více informací!

Informace o ochraně osobních údajů

Zpráva bude odeslána na náš e-mail, odpovíme Vám nejpozději do 2 pracovních dnů. Většinou to ale bývá do pár hodin.