Objednávky: 739 029 479

SERVIS Okres Náchod : 605 273 941

                Okres Trutnov 605 273 941

Zahradní traktor AL-KO T 15-93.2 HD-A EASY

Akce
Zahradní traktor AL-KO T 15-93.2 HD-A EASY
4003718356540
AL-KO

Zboží se již neprodává.

Popis Popis

Popis

  • Funkce 2V1: sekání a sběr trávy
  • Robustní kvalitní motor AL-KO s nízkými vibracemi
  • Optimální poloha sezení pro snadný přístup k ovládacím prvkům s pohodlným nízkým nástupem
  • Hydrostatická převodovka s ergonomicky uspořádanými pedály
  • 2-nožové žací ústrojí, kuličková ložiska pro hladký chod
  • Motor AL-KO Pro 450 se zubovým olejovým čerpadlem pro delší životnost
  • NOVINKA PRO SEZÓNU 2023: Vylepšený rám koše pro snadnější zavěšení a vyháknutí koše, menší síla potřebná k vyprázdnění koše.
  • Elektromagnetická spojka spínání žacího ústrojí
  • Funkce mulčování (volitelný mulčovací klín) prostřednictvím mulčovacího zámku, lze jej pohodlně uložit na skelet stroje
Udělejte spoustu věcí rychle a bez námahy s benzínovým zahradním traktorem AL-KO Easy 15-93.2 HD-A

Vysoce kvalitní komponenty, vyvinuté v Německu a vyrobené v Rakousku: Takto se prezentuje zahradní traktor AL-KO 15-93.2 HD-A jako Easy Edition. Tento zahradní traktor má vysoký stupeň manévrovatelnosti, a proto je doma na většině zahrad. Rozsáhlá nabídka příslušenství k zahradním traktorům, jako jsou deflektory, sněhové pluhy, přívěsy a mnoho dalšího. m. a snadno odnímatelné žací ústrojí z něj činí všestranného pomocníka v létě i v zimě.
Pokud hledáte levný traktor pro téměř jakýkoli účel, je tento produkt tou nejlepší volbou. Mulčování nebo sběr – na míru vašim potřebám.
Traktor z kategorie Easy se svou šířkou záběru 93 cm je perfektní pro efektivní a rychlé sekání velkých travnatých ploch (vhodné až do 4500 m²).
Travní traktor AL-KO Easy 15-93,2 HD-A je poháněn motorem AL-KO Pro 450 o výkonu 7,7 kW s nízkými vibracemi.
Výšku sečení lze rychle a snadno nastavit jednou rukou v 6 krocích od 30 mm do 80 mm. Odolné žací ústrojí vyrobené z ocelového plechu obsahuje dva nože pro čisté posečení trávy a lze jej sejmout v několika jednoduchých krocích.
To umožňuje rychlé čištění a časově úsporný servis nožů.
Pokud byste chtěli na tomto traktoru využít volitelnou funkci mulčování (mulčovací klín obj. č. 118885), lze jej předělat bez nářadí.
Díky plynule nastavitelnému nožnímu hydrostatu můžete sekat uvolněně s ergonomicky uspořádanými pedály a optimální polohou sezení.
Velký sběrný koš o objemu 220 litrů lze pohodlně vyprázdnit ze sedadla pomocí teleskopické páky.
Na přední část traktoru sekačky AL-KO Easy 15-93.2 HD-A lze v zimě připevnit také sněhovou radlici. S příslušenstvím, jako je náš zahradní válec, kombinovaný přívěs a rozmetač hnojiv, vás tento zahradní traktor podpoří i v létě při jiné práci.
Extra velké 18palcové pneumatiky na hnací nápravě zajišťují dobrou přilnavost a rychlý postup na jakémkoli povrchu a v jakémkoli terénu. Protiskluzový volant a přehledné ovládací prvky nabízejí další výhodu pohodlí.

Kupte si zahradní traktor AL-KO Easy 15-93.2 HD-A

Kupte si zahradní traktor Easy 15-93.2 HD-A u některého z našich prodejních patrnerů. Pokud chcete sekací traktor s větší šířkou záběru (103 cm), doporučujeme sekací traktor AL-KO Comfort 18-103.2 HD. Náš tip: S rozsáhlou nabídkou příslušenství je tento zahradní traktor Easy 15-93.2 HD-A skutečným všestranným pomocníkem a svou práci za vás odvede v zimě i v létě.

Napište si o více informací!

Informace o ochraně osobních údajů

Zpráva bude odeslána na náš e-mail, odpovíme Vám nejpozději do 2 pracovních dnů. Většinou to ale bývá do pár hodin.