Objednávky: 739 029 479

SERVIS Okres Náchod : 605 273 941

                Okres Trutnov 605 273 941

Zahradní traktor AL-KO T 15-93.2 HDS-A EASY

Akce
Zahradní traktor AL-KO T 15-93.2 HDS-A EASY
4003718356533
AL-KO

Zboží se již neprodává.

Popis Popis

Popis

  • Funkce 3V1: sekání, boční výhoz a mulčování
  • Robustní motor kvality AL-KO s nízkými vibracemi
  • Optimální poloha sezení pro snadný přístup k ovládacím prvkům s pohodlným nízkým nástupem
  • Hydrostatická převodovka s ergonomicky uspořádanými pedály
  • 2-nožové žací ústrojí, kuličková ložiska pro hladký chod
  • Elektromagnetická spojka spínání sečení
  • Pohodlná mulčovací funkce pomocí mulčovací záslepky
  • Motor AL-KO Pro 450 se zubovým olejovým čerpadlem pro delší životnost
Posekejte rychle a bez námahy s benzínovým zahradním traktorem AL-KO Easy 15-93.2 HDS-A

Vysoce kvalitní komponenty, vyvinuté v Německu a vyrobené v Rakousku: Takto se prezentuje zahradní traktor AL-KO 15-93.2 HDS-A jako Easy Edition. Díky bočnímu výhozu odpadá vyprazdňování sběrného koše, takže lze rychle posekat i větší pozemky na jeden zátah.
Zahradní traktor si však zachovává vysoký stupeň manévrovatelnosti, a proto se na většině zahrad cítí jako doma. Rozsáhlá nabídka příslušenství k zahradním traktorům, jako jsou zahradní válce, sněhové pluhy, přívěsy a mnoho dalšího. m. a snadno odnímatelné žací ústrojí z něj činí všestranného pomocníka v létě i v zimě. Pokud hledáte levný traktor sekačky na trávu pro téměř jakýkoli účel, je tento produkt tou nejlepší volbou.Používejte boční výhoz nebo pohodlně přepněte na funkci mulčování.
Traktor z kategorie Easy je se svou šířkou záběru 93 cm perfektní pro efektivní a rychlé sekání větších travnatých ploch (vhodné až do 4500 m²).
Traktor AL-KO Easy 15-93,2 HDS-A je poháněn motorem AL-KO Pro 450 o výkonu 8,5 kW s nízkými vibracemi.
Výšku sečení lze rychle a snadno nastavit jednou rukou v 6 krocích od 30 mm do 80 mm. Odolné žací ústrojí je vyrobené z ocelového plechu a obsahuje dva nože pro čisté posečení trávy. Demontovat ji lze v několika jednoduchých krocích. To umožňuje rychlé čištění a časově úsporný servis nožů. Pokud byste chtěli využít funkci mulčování tohoto traktoru, lze jej předělat bez nářadí. Mulčovací záslepku lze pohodlně uložit na sekačku. Díky plynule nastavitelnému nožnímu hydrostatu můžete sekat uvolněně s ergonomicky uspořádanými pedály a optimální polohou sezení.
Na přední část traktoru sekačky AL-KO Easy 15-93.2 HDS-A lze v zimě připevnit také sněhovou radlici. S příslušenstvím, jako je náš zahradní válec, kombinovaný přívěs a rozmetač hnojiv, vás tento zahradní traktor podpoří i v létě při jiné práci.
Extra velké 18palcové pneumatiky na hnací nápravě zajišťují dobrou přilnavost a rychlý postup na jakémkoli povrchu a v jakémkoli terénu. Protiskluzový volant a přehledné ovládací prvky nabízejí další výhodu pohodlí.

Kupte si zahradní traktor AL-KO Easy 15-93.2 HDS-A

Kupte si zahradní traktor Easy 15-93.2 HDS-A nyní v našem internetovém obchodě.
Náš tip: Díky rozsáhlé nabídce příslušenství je tento zahradní traktor Easy 15-93.2 HDS-A skutečným všestranným pomocníkem a svou práci za vás odvede v zimě i v létě.

Napište si o více informací!

Informace o ochraně osobních údajů

Zpráva bude odeslána na náš e-mail, odpovíme Vám nejpozději do 2 pracovních dnů. Většinou to ale bývá do pár hodin.